MARMIAI. Spektaklis, įkvėptas Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knygų serijos „Marmiai“ vaikams ir visai šeimai (0)

22923
2021 m. balandžio 2 d. 14:11
MARMIAI. „Vėjų teatro“ spektaklis, įkvėptas Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knygų serijos „Marmiai“ vaikams ir visai šeimai

Kas nutinka tada, kai kūrybinga „Vėjų teatro“ komanda perskaito rašytojos Indrės Pavilonytės ir dailininko Martyno Pavilonio „Marmių“ istorijas visai šeimai?

Gimsta nuotaikingas, šmaikštus ir jautria scenos kalba papasakotas spektaklis! Net trys šiltos ir jautrios dvynių dueto knygelės „Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis“, „Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“ bei „Marmiai: kur gyvena meilė?“ jau spėjo apsigyventi mažųjų skaitytojų širdelėse. Dabar visus Marmių gerbėjus „Vėjų teatras“ pradžiugins ir nauja, teatrui pritaikyta forma, įkvėpta šių trijų, vaikų itin mėgstamų knygų. Istorija žiūrovus nukels į paslaptingą, nuotykių ir nepamirštamų personažų kupiną pasaulį, kuriame apsilankę drauge ugdysime empatiją, skatinsime jausmų pažinimą bei lavinsime estetikos suvokimą. Kvieskite vaikus, patogiai įsitaisykite ir leiskitės į magišką teatro bei literatūros kelionę su MARMIAIS!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

Naujienų nėra