Go Forward pristato įkvepiančias istorijas keičiančias verslo, mokslo ir kultūros pasaulį (0)

32144
2022 spalio mėn. 7 d. 13:00
Go Forward jau šeštus metus pristato įkvepiančias istorijas, darbus ir idėjas, kurios keičia verslo, mokslo ir kultūros pasaulį, lyderes ir lyderius, kurie atveria naujas galimybes ir skatina kitus sekti jų pėdomis.

13.00-13.30 Diskusijoje „Valdybos naudingos, bet kodėl jose trūksta įvairovės?“ nepriklausomi valdybos nariai nagrinės tokius klausimus kaip: kodėl pastaruoju metu išaugo valdybų reikšmė? Kodėl valdybose ir vadovybėse vis dar dominuoja vyrai? Kokia asmenybė yra naudinga valdybai? Anot diskusijos dalyvės Orijanos Mašalės, valdybos tapo tam tikra mada, deja, akcininkai dar neišnaudoja viso jų potencialo.

13.30-14.00 Apie tai, „Kodėl nepasirenkame pinigų?“ kartu su diskusijos pašnekovėmis, kurios yra technologinių verslų įkūrėjos, investuotojos ir kitaip dirbančios su technologiniais verslais, pasidalinsime patirtimi, kurios industrijos labiausiai įgalina moteris užsidirbti. Ir svarbiausia – kaip nebijoti siekti finansinės nepriklausomybės ir pasirinkti ne tik veiklą, kuri patinka bet ir užtikrina finansinę gerovę.

14.00-14.30 Apie tai, kaip elgsis, gyvens ir sugyvens pirmieji astronautai Marso bazėje bandys atsakyti socialinių mokslų daktarė Inga Popovaitė tyrimus atlikusi Mars Desert Research Station (JAV) tyrimų stotyje. Per dvi savaites praleistas Jutos dykumoje ji ne tik susirinko duomenų savo disertacijai, bet ir išbandė, ką reikštų gyvenimas Marse.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai