„Go Forward!“ - įkvepiančios istorijos, darbai ir idėjos (0)

63365
2020 spalio mėn. 16 d. 11:00
Pranešimų laikai:
11.00 - 11.30
Dr. Arūnas Dulkys, ekonomistas
Kaip vadovui valdyti savo laiką, energiją ir dar pasirūpinti palikimu?

13.00 - 13.30
Gediminas Užkuraitis, Lietuvos pristatymo užsienyje 2030 strategas
Kuo Lietuva gali būti įdomi pasauliui?

13.55 - 14.15
Adrija Čepaitė, aktorė, docentė, retorikos, kvėpavimo technikų specialistė
Žaiskime gyvenimą!

„Go Forward!“ - įkvepiančios istorijos, darbai ir idėjos. Principingas buvęs valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys kalbės iki šiol mažai diskutuota tema - kaip vadovui valdyti savo laiką, energiją ir dar pasirūpinti palikimu. Lietuvos pristatymo užsienyje 2030 strategas Gediminas Užkuraitis gilinsis į amžinai problematišką temą - kuo Lietuva gali būti įdomi pasauliui. Jis atskleis, ką parodė užsienio rinkų tyrimai ir kokius privalumus Lietuva ketina išryškinti. Viešojo kalbėjimo mokytoja, aktorė Adrija Čepaitė provokuos ir pakvies pažaisti gyvenimą: kai atsistoji į žaidėjo poziciją, esi laisvas – turi teisę klysti, blefuoti, pralaimėti, pakartoti, atsipalaiduoti, dažniau šokti, mažiau kautis.

Konferencijoje savo įžvalgomis dalinsis įspūdingos biografijos moteris – Baronienė Eliza Manningham-Buller, vadovavusi Didžiosios Britanijos saugumo tarnybai (MI5), nepriklausoma Didžiosios Britanijos Lordų rūmų narė ir antros pagal dydį pasaulyje nevyriausybinės organizacijos „Wellcome Trust“ vadovė. Elgesio ekonomistė
Dr. Agnė Kajackaitė per objektyvią tyrimų prizmę pažvelgs, kiek iš tikrųjų skirtingi vyrai ir moterys. Kino prodiuserė Lineta Mišeikytė ne tik atskleis “Černobylio” kūrimo aplinkybes bet ir įvertins, kokią įtaką šis serialas padarė visai lietuviško kino industrijai, kokias karteles iškėlė jai, kaip kūrėjai. Žymiausia Latvijos rašytoja Nora Ikstena paskatins prisiminti, kiek reikėjo pastangų išlikti savimi stagnacijos, įtarinėjimų, skundimo ir beprasmybės atmosferoje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai