#BEcool #AFTERschool (0)

64993
2021 lapkričio mėn. 26 d. 13:00
“#BEcool #AFTERschool” - jau trečius metus organizuojamas visos dienos edukacinis, švietėjiškas bei pramoginis renginys skirtas Klaipėdos miesto vaikams,jaunimui, pedagogams bei švietimo ir ugdymo organizacijų vadovams.
Šio renginio metu norime paskatinti kuo daugiau mokinių užsiimti neformaliu ir formaliu švietimu, patenkinti vaikų, jaunimo pažinimo ir lavinimosi poreikius, padėti jiems integruotis, bei tapti aktyviais visuomenės nariais, ugdant pilietiškumą, iniciatyvumą, skatinant saviraišką ir platesnį požiūrį į pasaulį ir kultūrinį bendradarbiavimą.

Renginio metu vyks:

JAUNIMO ORGANIZACIJŲ MUGĖ.
Visų šių organizacijų siekiai ir tikslai skirtingi, bet visos jos nori padėti jaunimui siekti savo tikslų, tobulėti, bei naudingai praleisti laiką. Kaip šios jaunimo organizacijų mugės organizatoriai kviesime ne tik jaunimą, bet ir pedagogus bei kitų formalaus ir neformalaus šveitimo atstovus, renginio svečius bei partnerius susipažinti su organizacijomis iš vidaus. Šioje mugėje organizacijos pristatys savo veiklą, iniciatyvas ir naudą jaunimui.

MOTYVACINIAI PRANEŠIMAI.
Žinomi Lietuvos žmonės papasakos jaunimui apie savo lankytus būrelius, veiklas po pamokų ir kokią įtaką visuomeninė veikla padarė jų karjeroje bei gyvenime.

KONCERTUOS: grupė “Pack of nails"

Renginio organizatoriai: Asociacija "Mano miestas Klaipėda" ir VšĮ "Geras vardas".

Renginį dalinai finansuoja: Klaipėdos miesto savivaldybė.
Renginio rėmėjas - Klaipėdos universitetas.
Renginio partneriai: Klaipeda - European Youth Capital 2021, Klaipėda, aš su tavimi, Delfi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai