#BEcool #AFTERschool (1)

65310
2020 lapkričio mėn. 20 d. 15:05

15:00 Laidos pradžia. , prisistato laidos vedėjas - REMIGIJUS ŽIOGAS ir pristato korespondentus, kuriuos matysime reportažuose - VILIUS REGALAS - ir AURIMAS CIBULSKAS.
15:03 grupė VELVET - Medžiai melagiai
15:07 Klaipėdos miesto meras VYTAUTAS GRUBLIAUSKAS
15:13 Klaipėdos Skautai
15:20 Vilties miestas – brolis BENEDIKTAS
15:27 šokių studija HATORA
15:33 Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė AISTĖ VALADKIENĖ
15:45 PINIGAUTOJAI - ODĖ KLAIPĖDAI
15:48 Virtuvės šefas ir kūrybinės įmonės Virtuvės mitų griovėjai įkūrėjas ALFAS IVANAUSKAS
15:51 Klaipėdos universitetas
PROFESORIUS, DR. ARTŪRAS RAZBADAUSKAS, Klaipėdos universiteto rektorius
IRMA VILUTYTĖ, Klaipėdos universiteto Studentų sąjungos prezidentė, radiologijos specialybės studentė
15.58 Jaunimo Europos komanda – ANELĖ DROMANTAITĖ, BENEDIKTAS ŽEMAITIS, ARAS ŠNIAUKAS
16:10 grupė VELVET
16:13 Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras
16:21 SMK Gabija Skučaitė
16:28 Atlikėja, renginių vedėja, grupės 69 Danguje narė NIJOLĖ PAREIGYTĖ RUKAITIENĖ
16.29 JAUNIMO ORGANIZACIJŲ ASOCIACIJA “Apskritasis stalas” ir Jaunimo reikalų pirmininkas LAURYNAS GEČIUS
16:43 Vakarų (Jūros) šaulių 3-iosios rinktinės jaunųjų šaulių vadė Simona Jaraitė.
Vakarų (Jūros) šaulių 3-iosios rinktinės jaunasis šaulys Justinas Kipurys.
16.50 Jaunimo reikalų departamento prie SADM Jaunimo savanoriškos tarnybos programos vadovė SANDRA GAUČIŪTĖ
17:02 Atlikėjas DONATAS MONTVYDAS
17.04 Choose Klaipėda ambasadorė, Europos jaunimo sostinės tarybos narė KORNELIJA BAJORŪNĖ
17:17 Grupė VELVET
17.20 Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra. Pranešėjas konsultantas VLADAS POLEVIČIUS
17.33 Atlikėjas ANDRIUS MAMONTOVAS
17.35 Jaunimo linija. Pranešėja BRIGITA NIKONOVIČĖ Klaipėdos padalinio vadovė.
17:47 Atlikėja NATALIJA BUNKĖ
17.48 Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centras (KOPŽI) KRISTINA MIŠINIENĖ Centro vadovė
18:00 Studija Grock
18.05 Asmenybės ugdymo kultūros centro savanorė AUKSĖ ZYKUTĖ ir AUK centro projektų vadovė ir savanorių koordinatorė AURELIJA URBONAITĖ
18:17 Klaipėdos Jaunimo teatro įkūrėjas VALENTINAS MASALSKIS
Klaipėdos Jaunimo teatro direktorius TOMAS JANKAUSKAS

18:22 Grupė VELVET
18:25 Asociacijos Mano Miestas Klaipėda prezidentė Teresė Žorniakienė
18:28 Asociacijos Mano Miestas Klaipėda švietimo grupė Rita ir Viktorija
Vaikų kino teatras
18.33 FLEX programos atstovai - RUGILĖ ir SAULĖ KRIKŠČIŪNAITĖS
18:45 Klaipėdos “Vyturio” progimnazijos Būgnų orkestras
vadovai Augustinas ir Skaistutė Užkuratai
18:45 motyvacija MAGAS MANTAS WIZARD
18.46 Lietuvos jaunimo organizacijų taryba. „Žinau viską“ komandos atstovės NERINGA SENDRIŪTĖ ir MARTYNA VARKALYTĖ
18:57 8 KAMBARYS DEIVIDAS ALEJŪNAS-CORSALIS ir KAROLIS TALUTIS-TALAZ
18:58 Grupė VELVET
19:00 ATSIVEIKINIMAS

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai