Baltijos šalių diskgolfo turnyras „Vilnius Open 2015“ (21)

15728
2015 m. balandžio 8 d. 15:55
Šį savaitgalį, balandžio 10 – 12 dienomis, Pavilnių regioniniame parke esančiame Pūčkorių diskgolfo parke bus surengtas pirmasis Prodiscus Baltic Sea Tour varžybų etapas – Vilnius Open 2015. Pernai Vilniaus etapas buvo paskutinis turo serijoje ir jame sprendėsi čempiono titulo likimas. Tąsyk Gabrielius Gricius apgynė čempiono titulą. Šiemet Gabrielius mėgins iškovoti trečiajį čempiono titulą iš eilės ir savo kelią tikslo link pradės būtent Vilniuje.

Pradžia lengva tikrai nebus, nes į Vilnių susirinks visi stipriausi Pabaltijo žaidėjai. Iš viso varžysis 97 žaidėjai – tai Lietuvos turnyrų rekordas!

Be to, į Vilnius Open 2015 atvyksta varžytis Europos diskgolfo legenda – 2009 metų Europos diskgolfo čempionas, 2014 metų 40+ amžiaus grupės čempionas iš Suomijos Ville Piippo. V. Piippo PDGA reitingas (997) – pats aukščiausias turnyre.

Ar pavyks lietuviams įveikti Ville Piippo? Ar pavyks mūsiškiams įveikti pagrindinius varžovus iš Estijos ir užimti visas finalo top ketverto vietas ir podiumą?

Balandžio 12 dieną 14.20 val. stebėkite – pirmą kartą Lietuvoje – tiesioginę finalo (Atvirojo diviziono top 4 žaidėjų) transliaciją.

Pasidomėjome, kokios yra pagrindinės taisyklės, kokie naudojami diskai ir kodėl ši sporto šaka yra tokia populiari Skandinavijos šalyse. Apie diskgolfą savo mintimis pasidalino entuziastas ir vienas turnyro rengėjų Darius Gricius.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi