Sveikatos receptas. Pusė sergančiųjų grėsminga liga net nežino: kreipiasi į medikus, kai būna prasidėjusios komplikacijos (0)

33421
2019 m. lapkričio 14 d. 12:07
Link kur mes einame — štai tokį klausimą keliame laidoje „Sveikatos receptas“. Ar tiesa, kad mes patys dėl gyvenimo būdo iššaukiame ligas? Ir kas laukia toliau?

Minint Pasaulinę diabeto dieną kalbėsime apie tai, kodėl daugėja šios ligos atvejų ir kaip išvengti diabeto komplikacijų. Pokalbis studijoje su Lietuvos endokrinologų draugijos prezidente prof. Birute Žilaitiene.

Rubrikoje „Tuo metu vaistinėje“ „Eurovaistinės“ farmacininkė Kristina Staivė papasakos, kad dar daugelis lieuvių į antibiotikus žiūri kaip į saldainius.

Antroje laidos dalyje — pokalbis apie atsparumą antibiotikams — kasmet dėl šios priežasties pasaulyje miršta dešimtys tūkstančių pasveikti turėjusių žmonių. Apie tai kalbėsime su farmakologe Simona Stankevičiūte.

O sporto medicinos gydytojas Dalius Barkauskas šįkart papasakos apie miego svarbą. Medikas sako, kad šiais laikais daugelis žmonių per parą laiko miega trumpiau negu sėdi.

Susitikime 13 val. laidoje „Sveikatos receptas“. Laidos vedėja — Kristina Ciparytė.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai