Panašu, kad Pietų Korėjoje imta kreipti dėmesį ne tik į veido grožį. Vis daugiau moterų lankosi sporto salėje, norėdamos pagerinti raumenų būklę ir fizinę sveikatą.

Sveikatingumo produktų tiekėjai, siūlantys platų gaminių spektrą, pradedant dietų papildais ir baigiant svareliais, tikina, kad šalyje, diktuojančioje tendencijas kosmetikos ir plastinės chirurgijos srityse, kūno rengyba – tai nuolat besiplečianti verslo sritis.

Registruotų sporto klubų skaičius Pietų Korėjoje nuolat didėja. Vos per pastaruosius vienerius metus, remiantis valdžios pateikiamais duomenimis, jų skaičius išaugo 5 proc. ir dabar siekia 7363.

Daugeliui kūno rengyba besidominčių moterų pagrindiniai sektini pavyzdžiai – populiariosios muzikos atlikėjų grupė „Sistar’s Hyorin” ir tokios pasaulinės reikšmės moterys kaip JAV prezidento Baracko Obamos žmona Michelle Obama.

Hankuko užsienio studijų universitete sveikatos mokslų dalykus dėstanti Kim Min-Jeong papasakojo, kad anksčiau lieknumas buvo taip stipriai vertinamas, kad daugybė moterų ir merginų vengdavo dviračių sporto, nerimaudamos, kad dėl šio sporto sustambės jų kojos.