Odontologė įspėja apie visų naudojamą šepetėlį: tai akių dūmimas, jo išvis nereikia (14)

89181
2018 m. balandžio 6 d. 17:07
Kas labiau nulemia mūsų dantų būklę – genetika ar burnos higiena? Remiantis Delfi TV viešėjusios medicinos centro „Northway“ odontologijos gydytojos Ritos Zykutės teigimu, vos vienas iš dešimties vaikų į pirmą klasę ateina turėdamas sveikus dantis, tačiau dantų priežiūra svarbi ne tik vaikams. Teisingi veiksmai ir suaugusiems padėtų išvengti dažnų apsilankymų odontologų kabinetuose.

Daug metų dirbdama odontologijos srityje R. Zykutė pastebi, kad turėdami didelį dantų šepetėlių pasirinkimą, net nežinome, kad tai dažnai tėra dantų valymą apsunkinantis marketingo srities sprendimas. Pasak jos, geriausias valymo įrankis yra kitoks, daug paprastesnis – tai vieno danties šepetėlis.

Pati gydytoja keliolika metų naudoja tik vieno danties šepetėlį ir pataria tai daryti savo pacientams, nes būtent dėl tokio dantų valymo metodo ji daugelį metų neturi odontologinių problemų. Gydytoja sako, kad įprastas dantų šepetėlis visai nėra būtinas, tačiau nesiūlo jo ir išmesti – juo galima paskirstyti dantų pastą.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi