Kelionės, kurias vėl atvėrė vakcinacija: ar saugu šiuo metu keliauti po Europą ir už jos ribų?

18882
2021 lapkričio mėn. 30 d. 13:00
Pernai užklupusi pandemija beveik visiškai sustingdė turizmo sektorių. Daugeliui teko atidėti keliones, iš naujo jas perplanuoti. Atsiradus vakcinoms ir šalims atvėrus savo sienas, keliauti ir vėl tapo paprasta.

Na, neskaitant prisidėjusių kelių papildomų dokumentų, kuriuos dėl COVID-19 privalo užpildyti ir pateikti kiekvienas išvykstantis iš šalies.

O „Microsoft Advertising“ tyrimo duomenimis, pasikeitė ir požiūris – anksčiau gyventojai keliones užsisakydavo gerokai iš anksto, likus keliems mėnesiams iki atostogų, siekdami pasinaudoti geriausiais pasiūlymais. Tačiau dabar europiečiai yra linkę rezervuoti keliones arčiau išvykimo datos.

O kaip pandemija paveikė populiarių mūsų šalies keliautojų gyvenimus ir keliones, šį antradienį papasakos ekstremalių kelionių entuziastas Aurimas Valujevičius ir žurnalistas, knygos apie keliones autorius Liudas Dapkus.

Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai