Kaip prisijaukinti bėgimą: nustebsite, kokia paprasta pirmos savaitės treniruotė (0)

4110
Ignas Dombrauskis | www.DELFI.lt
2018 m. rugsėjo 3 d. 10:55
DELFI kartu su bėgimo entuziastu Ignu Dombrauskiu kviečia prisijaukinti bėgimą ir nuo 0 kilometrų įveikti net 5. O svarbiausia – nesustojus, neuždusus ir besišypsant! Devynis pirmadienius iš eilės Igno videoblogus rasite DELFI TV ir DELFI Sveikatos skiltyje.

Juose vyras dalins patarimus, padės pasiruošti ateinančios savaitės treniruotėmis ir, neabejotinai, motyvuos nesustoti.

PIRMA SAVAITĖ

Ką rasite pirmame iššūkio vaizdo įraše? Kaip išjudinti save ir paruošti sąnarius, rasite pačią treniruotę, kuria vadovaujantis turėsite ką veikti visą savaitę ir ką daryti, jei ruošiantis bėgti iškiltų klausimų.

Kai prasijudinti prieš bėgimą, kad jis būtų malonesnis ir norėtųsi jį vis kartoti? Viską darysime labai paprastai: nuo viršaus į apačią. Išjudinsime kaklą, pečių juostą, liemenį, kelius ir pėdas. Tam turėtų užtekti 2-3 minučių.

Kaip tai padaryti – žiūrėkite vaizdo įraše.

Treniruotė susidės iš trijų dalių:

1. 5 minutės vikraus ėjimo. Ėjimas greitesniu tempu nei dažniausiai eini;

2. 1 minutę bėgame, 1,5 min einame ir taip pakartojame 8 kartus. Bėgimo greitis, tempas nesvarbūs. Tiesiog bėk, kaip tau išeina.

3. Po to grįžtame prie 5 minučių vikraus ėjimo. Po jo atvėsime ir padarysime tempimo pratimus.

Visa tai šią savaitę kartojame 3 kartus. Kiekvieną savaitę tokias treniruotes darysime tris kartus per savaitę: padarai treniruotę, turi vieną ar dvi dienas poilsiui. Ir taip devynias savaites, kai būsime pasiruošę nubėgti tuos penkis kilometrus nesustoję, neuždusę ir bent su maža šypsena.

Jei kyla klausimų, rašykite juos komentaruose.

Socialiniuose tinkluose akimirkomis iš treniruočių dalinkitės žymėdami grotažymėmis #5nuo0 arba #DELFI5nuo0

Beje, tokie eksperimentai pavysta kokius 200 kartų lengviau, kai juose būni ne viena (-as). Šiuo metu uždaroje feisbuko grupėje sėdi 580 grupiokų, kurie jau dalinasi akimirkomis iš pirmųjų bėgimų. Jei nori kartu su jais - registruokis - http://begikouzrasai.lt/5-nuo-0/

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai