Kaip nepakliūti į permainingų orų žabangas: šeimos gydytoja pasakė, kokių priemonių imtis (0)

1031
DELFI DIENA | www.DELFI.lt
2018 m. spalio 11 d. 09:24
Šiltos dienos ir naktį spaudžiantis šaltukas – taip apie ateinančias dienas kalba sinoptikai. Tačiau ne vienas išėjęs iš namų su lengvesne apranga, kitą dieną jau pučia nosį. Anot šeimos gydytojos Rimos Pačinskienės, nuo temperatūros svyravimo sukelto peršalimo apsaugos liaudiškos priemonės.

Pavojingas metas

Dieną lauke termometrai rodo 18-19 laipsnių, o sinoptikai žada, kad artimiausią naktį galime sulaukti net šalnų. Kaip tokie staigūs temperatūros pokyčiai veikia mus ir kaip neperšalti ryte susiruošus į darbą laidoje „DELFI DIENA“ laidos vedėjas Arnas Mazėtis kalba su Šeškinės poliklinikos šeimos gydytoja Rima Pačinskiene.

Kaip pastebi gydytoja, tokie temperatūrų svyravimai įtakos mūsų sveikatai tikrai turi. „„Pirmiausia, reikia nepamiršti, kad mes turime tam pasiruošti: apsirengti. Ypač mūsų jaunos merginos mėgsta eiti nuogais pilvais, tai, kad to nebūtų“, – pabrėžia R. Pačinskienė.

Šiuo metu, sako R. Pačinskienė, sergančiųjų skaičius stabilizavosi. „Piko nėra. Rugsėjį gal buvo, nes buvo šilta, o paskui staiga atšalo. Žmonės tam nepasirengę, galvoja, kad bus labai šilta ir pakliuvo į tas žabangas“, – tikina pašnekovė.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi