Gydytojai papasakojo labai įdomių dalykų apie regos korekciją lazeriu (3)

5569
2017 m. gruodžio 17 d. 21:50
Oftalmologų teigimu, Lietuvoje daugėja žmonių, atsisakančių akinių, kontaktinių lęšių ir pasidarančių regos korekciją lazeriu. Pasaulyje tokios operacijos atliekamos jau beveik 30 metų, tad pirmieji pacientai jau yra sulaukę garbaus amžiaus, o išsamūs tyrimai patvirtinę, kad ši procedūra yra saugi, neprovokuojanti kitų akių struktūros ligų.

Apie šią procedūrą tiesioginėje konferencijoje išsamiai papasakojo priešoperacinį akių ištyrimą atliekantys bei operuojantys gydytojai med. dr. Paulius Rudalevičius ir Lolita Jotautienė, sėkmingai atlikę po kelis tūkstančius refrakcinių ydų korekcijos operacijų ir nuolat gilinantys savo žinias vakarų Europos, JAV kongresuose bei stažuotėse.

Tinka ne visiems

Regos korekcija lazeriu – tai saugi, tiksli, neskausminga, greita refrakcijos ydų (trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo) korekcija lazeriu. Po daugelio refrakcinių ydų korekcijos operacijų pacientas jau trečią dieną po operacijos gali saugiai vairuoti automobilį ir dirbti kompiuteriu. Skamba išties viliojančiai, tiesa? Tačiau reikia pabrėžti, kad toks gydymo būdas tinka ne visiems ir tik gydytojas padės priimti galutinį sprendimą.

Plačiau – konferencijos vaizdo įraše.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai