Beveik 100 kg svėrusi moteris pamena: eini ir rėkia „karve, kiaule“ (0)

14995
Justinas Arlauskas, Tautrimas Rupulevičius, Eglė Nes | www.DELFI.lt
2018 m. lapkričio 18 d. 18:36
Sanatorija GRADIALI Palangoje ir naujienų portalas DELFI dar rugsėjo pradžioje paskelbė konkursą, kurio pagrindinis prizas – 2 savaičių lieknėjimo atostogos sanatorijoje GRADIALI!

Norintys dalyvauti, buvo kviečiami atsiųsti savo lieknėjimo istoriją, aprašyti lieknėjimo kelius ir klystkelius. Dalyviai turėjo būti pasiryžę keisti savo gyvenimo ritmą ir visam laikui atsikratyti antsvorio.

Būtent tokia ir buvo vilnietė Ingrida Urbštonavičiūtė, kurią organizatoriai pasirinko iš kelių šimtų kitų dalyvių. Moteris pasakoja, kad laimėjimo tikrai nesitikėjo.

„Į darbą visada ateinu truputį anksčiau ir gerdama rytinę kavą perskaitau dienos naujienas. Vieną dieną tiesiog pamačiau, kad vykdomas konkursas ir kadangi buvau prieš tai dalyvavus viename konkurse, iššūkyje, turėjau nuotraukas, kurių reikėjo norint užpildyti anketą, tai tiesiog taip spontaniškai ir užpildžiau. Tikėtis nieko nesitikėjau“, – pasakoja projekto nugalėtoja Ingrida.

Sulieknėti Ingrida troško ir tam pasiekti įvairiausių būdų ieškojo jau nuo pat paauglystės. Moteris atvira – tuo gyvenimo laikotarpiu tiesiog nekentė ir savęs, ir savo kūno. O prie to, pasak projekto nugalėtojos, stipriai prisidėdavo ir patyčios, kurių negailėdavo gimtojo kaimo, Pilionių, bendramoksliai.

„Aišku, tie skaudžiausi momentai buvo mokykloje, kai ten eini koridoriumi ir vaikai rėkia: karve, kiaule, ar dar... Visokių tokių būdavo... Tai čia tokie skaudžiausi. Kai buvau paauglė, tai visokių ten iš žurnalų dietų laikydavausi, net ir gėda būdavo kažkur išeiti. Mano didžiausias svoris buvo 98 kg, kai atvažiavau čia, mano svoris buvo 86 kg“, – skaudžias patirtis prisimena dalyvė.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai