Vintažinių automobilių įkvėpta „Badgley Mischka“ 2019-ųjų rudens ir žiemos kolekcija (0)

611
REUTERS
2019 m. vasario 8 d. 15:38
Ketvirtadienį (vasario 7 d.) viename iš Niujorko mados savaitei skirtų renginių buvo pademonstruota 50 elegancija dvelkiančių drabužių komplektų iš naujausios mados namų „Badgley Mischka“ rudens ir žiemos kolekcijos.

Įkvėpimo jos kūrėjai sako sėmęsi iš vintažinių pokario laikų „Mercedes Benz“ sportinių automobilių.

„Kadangi buvome įkvėpti „Mercedes“ automobiliams būdingų spalvų ir net kai kurių apdailos detalių, turėjome galvoti apie tai, kaip atrodė Niujorkas ir Los Andželas šeštajame praeito amžiaus dešimtmetyje. Tais pokario metais viskas turėjo stoti į savo vietas, o Amerika vėl tapo galinga. Pasistengėme, kad mūsų kolekcija kaip tik tai ir atspindėtų“, - teigia kūrėjai.

Kolekcijoje buvo galima išvysti ir žvilgančių tamsių audinių, ir šviesaus atspalvio matinių tekstūrų. Kai kuriuos modelius paįvairino karoliukais siuvinėtos detalės. Puošnumo įspūdį padėjo sukurti apkraštuoti garderobo elementai.

Finaliniu šou akordu tapo įspūdingas 15-os manekenių, pademonstravusių įvairaus intensyvumo raudonos spalvos sukneles, pasirodymas. Podiumu žengiantis būrys sukūrė pakilios šventės nuotaiką.

Mados namams atstovaujantys dizaineriai raudoną spalvą apibūdino kaip laimės ir galios simbolį. Jie taip pat akcentavo, kad tai – visoms moterims tinkanti spalva.
Niujorko mados savaitės renginiai tęsis iki vasario 13 dienos.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi

DELFI DĖMESIO CENTRE

Laida ŠIANDIEN 19:30

DELFI Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu

223