Vestuvinių suknelių mados: vis dažniau sutinkami netradiciniai sprendimai (0)

2179
Monika Dovidaitė
2014 m. liepos 4 d. 11:20
Šiuolaikiniame, sparčiai besikeičiančiame mados pasaulyje vis dažniau sutinkami netradiciniai sprendimai. Taip pat ir vestuvinėje madoje. Lengvumas, trapumas, kukli elegancija atsispindi dizainerės Aurelijos Beliakaitės vestuvinių suknelių kolekcijoje.

Pajūrio gamta buvo pasirinkta norint atskleisti nuotakos natūralų ir romantišką įvaizdį. Subtilią prabangą atskleidžia rankų darbo nėrinių raštai, kurie suteikia nuotakai charakterio.

„Kai Aurelija papasakojo apie kolekciją ir aplinką iškart iškilo vizija kaip viskas turėtų atrodyti. Norėjau švelnios, moteriškos, elegantiškos nuotakos, kad viskas būtų paprasta ir minimalistiška, bet tuo pačiu akį trauktų detalės, o nuotaika ir vaizdai atskleistų suknelių grožį.

Džiaugiuosi modeliu Karolina, kuri be galo tiko šiai fotosesijai - rusvi plaukai, strazdanėlės, natūralus grožis!”, - pasakojo fotografė Monika Dovidaitė.

Nuotaka siekdama atrodyti išskirtinai ir gražiai, nebūtinai turi rinktis kuo daugiau aksesuarų, ryškų makiažą ar pompastišką suknelę, vis daugiau nuotakų renkasi elegantiškas sukneles, kurios neužgožia pačios nuotakos asmenybės, o juk tai yra svarbiausia.

Savaitgalį poilsiautojai pajūryje galėjo išvysti naujausios „Orelli“ vestuvinių suknelių salono kolekcijos fotosesiją, kurią įgyvendino fotografė Monika Dovidaitė, dizainerė Aurelija Beliakaitė, modelis Karolina Venclavičiūtė, visažistė Jurga Kartu, savo kurtais aksesuarais prisidėjo dizainerė Ingrida Šarkaitė, gėlėmis pasirūpino „Nijolės gėlės“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai