„Versace“ pavasario-vasaros kolekcijai pasirinko odą ir žaidimą raštais (0)

1847
REUTERS
2018 m. rugsėjo 24 d. 16:48
Penktadienį, rugsėjo 21-ąją, trečiąją Milano mados savaitės dieną italų mados namai „Versace“ surengė 2019-ųjų pavasario-vasaros moterims skirtos kolekcijos pristatymą. Renginyje nestigo žvaigždžių, o kolekcija pasižymėjo stambiais raštais, skiautiniais ir oda.

Blyškiai geltonos, mėlynos ir violetinės spalvų sienos sukūrė foną kilimu padengtoms grindims. Kilimas atkartojo kai kuriuos kolekcijos raštus – spalvotas juostas, ryškias gėles, langelius, rožes ir kitas mažas gėlytes imituojančius gyvūnų raštus.

Aptempti siluetai, į apačią platėjančios kelnės, sluoksniuoti apdarai, trumpos tiulio suknelės, vilkimos drauge su ilgomis raštais išpieštomis šilkinėmis sukniomis, nuvilnijo podiumu, kuriame dominavo oranžinė, violetinė ir žaliosios citrinos spalvos.

Vakarui „Versace“ siūlo juodo satino švarkus su į apačią platėjančiomis kelnėmis ir odiniais švarkais iki kelių, puoštais auksinėmis sagomis. Žymusis modelis Bella Hadid, pristatyme pasirodžiusi drauge su savo seserimi Gigi, vilkėjo trumpą aptemptą vieną petį apnuoginančią geltonos odos suknelę ir prie jos derančius sportbačius.

Kai kurie modeliai nešėsi dideles dėžės formos rankines, primenančias senamadiškus kelioninius lagaminus, arba didelius apsipirkinėjimui skirtus krepšius iš PVC plastiko, papuoštus „Versace“ raštais.

Modeliai mūvėjo masyvius sportbačius, koledžo tipo batelius ar sandalus kvadratiniu kulnu, o ausyse segėjo didelius gėlių formos ausų papuošalus, priderintus prie plaukų segtukų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai