Tomo Fordo kolekcijos pristatyme - 16 metų Cindy Crawford duktė (1)

1915
REUTERS
2018 m. vasario 12 d. 11:45
Los Andžele gyvenantis dizaineris buvo įsijautęs į 9-ojo dešimtmečio laikus: iš garso sistemų sklido „The Pointer Sisters“ daina „Jump For My Love“, pagal kurią podiumu žingsniavo žėrinčiais ansambliais vilkintys modeliai.

Juodas, blizgučiais nusagstytas bliuzonas buvo derinamas su žėrinčiomis skiautinių tamprėmis, o įvaizdį užbaigė didžiuliai, lanko formos auskarai su deimantais ir juoda, odinė galvos juosta.

Dizaineris beprotiškai perdarė ir preciziškai pasiūtą kelnių kostiumą: jis dažnai būdavo tokių ryškių spalvų kaip rūgšti žalia ar pomidorų raudonumo, pasiūtas iš žvilgančių, leopardo rašto audinių ir su pripumpuotais pečiais, suteikiančiais retro įvaizdį.

T. Fordas taip pat panaudojo metalo spalvas, pavyzdžiui, auksinę, bronzinę ir sidabrinę su švytinčiais pilkais ir juodais atspalviais.
Ant podiumo figūravo aksomas, žvilgesys, dirbtinis kailis, tinkleliai ir begalė spindinčių žvynelių.

Daugumą ansamblių užbaigdavo leopardo raštų bateliai su katytės pakulne. Kartais juos puošdavo kristalai.

Naujausią T. Fordo kolekciją ant podiumo pristatė supermodelis Joan Smalls ir 16 metų Cindy Crawford duktė Kaia Gerber. Tuo tarpu priekinėse eilėse pristatymą stebėjo tokios žvaigždės kaip Zayn, Julianne Moore ir Elizabeth Banks.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai