Su krūties vėžiu kovojančios moterys Niujorke pristatė apatinio trikotažo kolekciją (0)

3248
REUTERS
2017 m. vasario 14 d. 15:07
Žavios, stiprios ir įkvepiančios, kovą su krūties vėžiu laimėjusios ar ja vis dar gyvenančios moterys Niujorko mados savaitėje pristatė ypatingą apatinio trikotažo kolekciją. Labdaringo renginio tikslas – surinkti lėšų onkologinei ligai, kiekvienais metais vien Jungtinėse Valstijose pražudančiai 40 tūkst. moterų, gydyti ir ja sergančioms padėti.

Kolekciją „AnaOno Intimates“ pristatė „Oskaru“ apdovanota aktorė Mira Sorvino. Visus ant podiumo parodytus modelius demonstravo krūties vėžiu sirgusios moterys, kurioms buvo atlikta krūtų šalinimo ar atkuriamoji operacijos.

Kolekciją, pristatytą Manhatane, audringai sutiko gausiai susirinkę žiūrovai.

Skelbiama, kad beveik pusė ant podiumo apatinį trikotažą demonstravusių moterų serga metastaziniu arba pažengusiu krūties vėžiu, apėmusiu ne tik krūtis.

Prekės ženklo steigėja ir apatinio trikotažo kūrėja – Dana Donofree, kuri pati dėl ligos, kuri jai buvo diagnozuota 27 metų, neteko abejų krūtų. Verslą ji pradėjo po atkuriamosios krūtų operacijos, kai suprato, kad tradicinis apatinis trikotažas neatitinka jos poreikių ir paprasčiausiai netinka.

Pabrėžiama, kad D. Donofree kuria apatinį trikotažą, skirtą specialiai krūties vėžį įveikusioms moterims, kuris būtų ne tik patogus ir švelnus, bet ir dailus.

D. Donofree sako įkvėpimo besisemianti iš savo klienčių.

Visos pristatymo metu surinktos lėšos atiteks labdaros fondui „#Cancerland“.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi