„Saint Laurent“ šou dominavo vos kūną dengiančios atviros suknelės (4)

3939
REUTERS
2015 m. spalio 6 d. 17:50
Pirmadienį per „Saint Laurent“ mados namams kuriančios Hedi Slimane pavasario / vasaros kolekcijos pristatymą Paryžiuje podiumu žingsniavo modeliai, pasipuošę tiaromis, vilkintys atviromis suknelėmis ir mūvintys masyviais guminiais batais.

Suknelės buvo trumpos, vos dengiančios būtiniausias kūno dalis. Jos spindėjo aukso ir sidabro spalvomis, o ant jų palaidai nuo pečių kabėjo viršutiniai drabužiai, atidengiantys dar daugiau odos.

Modeliai podiumu žingsniavo mūvėdami juodais guminiais botais, primenančiais supermodelį Kate Moss viename britų muzikos festivalyje.
Ant podiumo vėl pasirodė sena madų numylėtinė, britų modelis ir aktorė Agyness Deyn, kuri jautėsi tarsi namie, vilkėdama berankoviu baikerišku švarkeliu ir segėdama atvirą tinklinį sijoną.

Kolekcijoje figūravo daug denimo, švarkeliai iš skiaučių ir švarkeliai, slepiantys švytinčius skaičius iš juodo šilko. Ant podiumo buvo matyti ir kombinezonas, kurį lydėjo dailus rožinis, lašišų spalvos švarkelis.

Pristatymas, surengtas senoje, bet neseniai renovuotoje dengtoje prekyvietėje pačioje Prancūzijos sostinės širdyje, prasidėjo nuo trankių ritmų ir milžiniškos, šviesomis trykštančios dėžės, kuri sukosi priešais podiumą.

Tuomet dėžė staiga skilo pusiau ir iš jos pasirodė modeliai.

„Princesių prašmatnumas“ buvo jaunatviškas ir modernus, o roko žvaigždės vis tiek atrodė elegantiškai ir moteriškai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai