Paryžiaus mados savaitės metu YSL modeliai pasirodė ant podiumo Eifelio bokšto fone (0)

946
REUTERS
2019 m. rugsėjo 25 d. 12:49
Antradienį, rugsėjo 24 d., buvo pristatyta mados namų „Yves Saint Laurent“ kolekcija, skirta Paryžiaus mados savaitei. Modeliai žingsniavo podiumu, apšviestu dešimtimis prožektorių, o fone matėsi Eifelio bokštas.

2020 m. vasaros kolekcijai kūrybos direktorius Anthony Vaccarello pasirinko ilgas grakščias sukneles ir blizgančius auksinius papuošimus.

Ketvirtuosius A. Vaccarello darbo šiuose mados namuose metus pažymėjusią moteriškų drabužių kolekciją sudarė daug trumpų ir kelius siekiančių šortų, auliniai batai, nuostabios aptemptos kelnės, kombinezono tipo kostiumėliai ir permatomos palaidinės giliomis iškirptėmis. Garsiosios Cindy Crawford dukra Kaia Gerber buvo vienas iš modelių, o pristatymo šou užbaigė Naomi Campbell.

Tarp žiūrovų buvo Prancūzijos kino ikona Catherine Deneuve, meksikiečių aktorė Salma Hayek, ištekėjusi už Francois-Henri Pinault, konglomerato „Kering SA“, kuriam priklauso prekių ženklas „Saint Laurent“, vykdomojo direktoriaus, ir aktorius Rami Malekas, filme „Bohemijos rapsodija“ („Bohemian Rhapsody“) vaidinęs grupės „Queen“ vokalistą Freddie Mercury.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai