Paryžiaus mados savaitėje pristatytas Hilfigerio ir Zendaya‘os bendras darbas (0)

1713
2019 m. kovo 4 d. 13:41
Eliziejaus Laukų teatre buvo pristatytas amerikiečių mados dizainerio Tommy Hilfigerio ir dainininkės bei aktorės Zendaya‘os bendras darbas. Jų sukurta 2019–2020 metų rudens ir žiemos drabužių kolekcija, pavadinimu „TommyXZendaya“, buvo pademonstruota per vieną iš Paryžiaus mados savaitės renginių.

Šou įkvėpė aštuntojo praeito amžiaus dešimtmečio ikonos ir į istoriją įėjęs Versalio rūmų restauravimui skirtas labdaringas projektas „Battle of Versailles“. Per 1973 metais įvykusį madai skirtą renginį penki Prancūzijos dizaineriai, konkrečiai – Christianas Dioras, Hubertas de Givenchy, Yvesas Saint Laurentas, Pierre‘as Cardinas ir Emanuelis Ungaro, rungėsi su penkiais amerikiečių mados kūrėjais – Oscaru de la Renta, Anne Klein, Stephenu Burrowsu, Billu Blassy ir Halstonu.

TOMMYNOW laidoje užgimusio prekės ženklo atstovai apsibrėžė formatą, geriausiai apibūdinamą imperatyvu „Pametei ir pirk“. Į akį kritusius podiumu žengiančių manekenių demonstruojamus modelius žmonės ir tikrai gali tuojau pat įsigyti internetinėje parduotuvėje.

„Tommy Hilfiger“ yra vienas iš ryškiausių prekių ženklų amerikiečių mados industrijoje. Šiuo metu jis priklauso drabužių prekybos gigantui – bendrovei PVH.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai