Paryžiaus mados savaitė: „Giorgio Armani“ atvežė aistringą ispanišką fiestą (0)

1567
REUTERS
2014 m. liepos 9 d. 18:17
Paryžiuje „Giorgio Armani“ pristatė 2014 metų rudeniui-žiemai skirtą aukštosios mados kolekciją. Ta proga podiumas buvo transformuotas į geidulingą ispaniškos fiestos sūkurį. Pirmojoje eilėje kolekcijos pristatymą stebėjo aktorė Kate Hudson, atlikėja Pink, „Vogue“ japoniškos versijos redaktorė Anna Dello Russo ir Italijos kino legenda Sophia Loren.

Pulsuojanti raudona, sniego balta ir anglies juoda – trys spalvos, dominavusios aistra alsavusioje kolekcijoje. Ant podiumo pasirodžiusios manekenės priminė flamenko šokėjas, o ne modelius.

Modeliai vilkėjo sukneles pūstais balerinų sijonais, tviskančius raudonus korsetus, veidus dengė tiulio šydai, marginti raudonais taškučiais.

„Giorgio Armani“ mados namai pristatė ir nemažai reljefiškų audinių paltų bei aksesuarų, tarp kurių buvo gyvatės odos delninukių, odinių pirštinių, masyvių apyrankių ir auskarų.

Prancūzijos sostinėje aukštosios mados renginys truks iki penktadienio. Jame savo naujausius kūrinius dar pristatys Elie Saabas, Jeanas Paulis Gaultier ir „Ralph & Russo“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai