Niujorko mados savaitėje „The Blonds“ pristatyta kolekcija – duoklė religijai (0)

1744
2020 m. vasario 10 d. 17:52
Pastarąjį dueto „The Blonds“ šou viename iš Niujorko mados savaitės renginių, matyt, derėtų pripažinti tinkamu pagal temą, turint omeny tai, kad kolekcija buvo pademonstruota sekmadienį. Dizaineriai Davidas ir Phillipe‘as Blondai surengė tikrą spektaklį, skirtą mados kaip religijos idėjai.

„Norėjome išplėtoti mus įkvepiančių simbolių ir ikonų idėją, taip pat atkreipti dėmesį į tai, kas laukia ateity, taigi, čia viskas tarsi persipina“, – komentavo Davidas Blondas.

Iš Lotynų Amerikos kilusių dizainerių pora nutarė atiduoti duoklę savo šaknims, ir, kaip jiems įprasta, pasikvietė keletą įžymybių.

Skambant regetono stiliaus muzikai ant podiumo pakilo dainininkė ir muzikos kūrėja Gloria Trevi iš Meksikos, dainininkė ir dainų autorė Natti Natasha iš Dominikos ir amerikiečių aktorė bei modelis Jillian Mercado.

Du iš pagrindinių „The Blonds“ pristatytos kolekcijos rėmėjų – tai „Razr“ išmaniojo telefono gamintoja „Motorola“ ir veido kaukes tiekianti „Pitta“.

Dizainerių duetas pasistengė, kad naujoje kolekcijoje rastųsi vietos šių įmonių produkcijai: du apdarus demonstravę modeliai stabtelėjo pasidaryti asmenukių „Razr“ telefonais, o kai kurie drabužių ansambliai buvo papildyti blizgučiais nusagstytomis „Pitta“ kaukėmis.

Rekomenduojame

Naujausi