Indijos modelis, kurio veidą subjaurojo nudeginimo rūgštimi palikti randai, žengdama Niujorko mados savaitės podiumu metė iššūkį grožio suvokimui. Šiuo pasirodymu ji stengiasi pasiekti, kad būtų uždrausta pardavinėti ėdančiąsias medžiagas, kurios kasmet naudojamos tūkstančiams žmonių, daugiausia moterų ir vaikų, luošinti.

Skambant aplodismentams besišypsanti devyniolikos metų Reshma Quereshi ketvirtadienį, rugsėjo 7 dieną, atidarė „FTL Moda“ šou. Modelis vilkėjo baltą aplikacijomis siuvinėtą suknelę ilgomis rankovėmis, kurios autorė Indijos dizainerė Archana Kochhar. Tai pirmoji R. Quereshi kelionė į Jungtines Amerikos Valstijas.

Šio renginio šurmulys ir spindesys buvo už jūrų marių nuo Alahabado miesto Indijoje, kur mergina prieš dvejus metus patyrė veido nudegimus ir neteko vienos akies, kai ją sieros rūgštimi apipylė atstumtas sutuoktinis ir dar du vyrai.

R. Quereshi tikisi, kad jos pasirodymas ant podiumo įkvėps vilties ir pasitikėjimo kitiems analogiškus išpuolius patyrusiems žmonėms ir paskatins valstybes reguliuoti pigių ir lengvai prieinamų rūgščių pardavimą.

Indijoje užfiksuotų išpuolių skaičius yra didžiausias, mat čia tokia forma dažniausiai keršija pamesti vyrai ar atstumti gerbėjai.