Naujausią „Dior“ kolekciją įkvėpė flamandų tapytojai (0)

3093
REUTERS
2015 m. liepos 7 d. 19:37
Pirmadienį buvo pristatyta naujausia „Dior“ kolekciją. Mados šventė vyko Paryžiaus Rodeno muziejuje – geresnės vietos kolekcijai, kurią įkvėpė flamandų tapytojai, ir būti negalėjo. Pirmoje eilėje kolekciją stebėjo ir aktorė Emily Blunt. „Dior“ 2015-2016 metų rudens ir žiemos kolekcijos pristatymui dizaineris Rafas Simmonsas pasirūpino įspūdinga iš metalo vamzdžių ir stiklo pagaminta konstrukcija, dekoruota subtiliais spalvų potėpiais.

Kolekcijos pristatymo apraše, kuris buvo išdalintas pristatymo svečiams, mados kūrėjas teigia įkvėpimo sėmęsis iš meno, o ypač – flamandų tapytojų.

Ant podiumo parodyti 57 drabužių deriniai. Modeliai vilkėjo ilgus tarsi per didelius paltus, dekoruotus šilko detalėmis, platėjančias sukneles, dekoruotas pasteliniais raštais, bei mezginius, puoštus juvelyriniais dirbiniais.

Naujausiai šaltajam sezonui skirtai kolekcijai dizaineris rinkosi kašmyrą ir šilką, kolekcijoje dominavo pastelinės spalvos, tačiau netrūko ir raudonojo vyno bei tamsiai mėlynos spalvos akcentų. Tokių spalvų paltai ir švarkai derinti su lengvutėmis pastelinių spalvų šilko suknelėmis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai