Milano mados savaitė: katės ausyčių formos kepuraitės – aliuzija į D. Trumpo skandalingą komentarą (0)

674
REUTERS
2017 m. vasario 26 d. 18:34
Italų mados dizainerė Angela Missoni perkėlė politinę kovą į Milano mados savaitę, kur pristatė savo 2017 metų rudens-žiemos kolekcija. Jos pristatymo metu modeliai dėvėjo rožines megztas kovos už moterų teises simboliu tapusias kepuraites.

Supermodeliai, tarp kuriu buvo Gigi Hadid ir Romee Strijd, šeštadienį Italijos mados sostinėje žingsniavo podiumu užsidėjusios „Missoni“ sukurtas katės ausis primenančias kepures su ryškiomis „Missoni“ charakteringomis juostomis ant kepurių krašto.

Pirmą kartą rožinės megztos katės ausis primenančios kepuraitės buvo pastebėtos sausio 21 d. Vašingtone per Moterų eiseną, kuomet moterys jas buvo užsidėjusios kaip moteriško solidarumo ženklą naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo inauguracijos dieną.

Kolekcijos pristatymo pabaigoje publikai nusilenkti išėjusi A. Missoni pareiškė, kad „egzistuoja tarp mūsų ryšys, kuris išlaikys mus tvirtus ir saugius. Tas ryšys jungia visus, kurie gerbia žmogaus teises“. „Parodykime pasauliui, kad mados bendruomenė yra vieninga ir bebaimė“, – pasakė ji ir paragino visus atėjusius užsidėti kiekvienam padėtą kepuraitę.

Verta paminėti, kad A. Missoni – ne pirmoji moteris Milano mados savaitėje, paraginusi moteris vienytis sunkiu metu. Kita italų mados garsenybė – Donatella Versace – penktadienį ragino moteris savo kolekcija, kuri tiesiog šaukte šaukė priešintis bet kokiems mėginimas užgniaužti feminizmą: ant naujosios kolekcijos modelių buvo užrašyta „Vienybė, meilė, ištikimybė, jėga“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai