„Magiškos vestuvės“: vyrų stiliaus klaidos ir R. Skaisgirio santuokos istorija (0)

16873
2016 m. kovo 30 d. 15:01
O jeigu mes vyrus mylėtume tik už jų dorybes, koks tobulas pasaulis būtų, tiesa? Geriausioms vyrų stiliaus savybėms atsiskleisti, kartais reikia išties nedidelės pagalbos. Ta diena dažnai tituluojama Baltos suknelės diena, taigi ir visi laurai atitenka gražiausiai vakaro merginai – nuotakai. Nepelnytai pamirštamas kitas, ne ką mažiau svarbu žmogus šioje šventėje - jaunikis.

Šiandien „Magiškos vestuvės“ laidos taikiklyje – vyrų stiliaus klaidos: stiliaus ekspertas Algirdas patars kaip atrodyti per savo vestuves, kad išsiskirtumėte iš pabrolių ir neatrodytumėte juokingai išsirinkęs netinkamą kostiumą.

Naujausia mada ant vyrų veido – barzda. Kaip ją derinti su šukuosena? O gal visai nusiskusti tokia proga? Apie tai ir dar daugiau mums patars barzdos ir vyriško plaukų stiliaus guru – Raimondas.

Sveikinsime nugalėtojus, laimėjusius „OG rings“ vestuvinių voframo karbido vestuvinius žiedus savo šventei.

Na, o laidos svečias, žinomų televizijos ir filmų prodiuseris, Rolandas Skaisgirys, atskleis intriguojančių detalių kaip pavyko užkariauti savo žmonos Vaidos širdį. Vyras neslepia, jog šiuo metu, vyriškumu laiko tėvystę ir santuoką.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai