„Magiškos vestuvės“: išvažiuojamoji sutuoktuvių ceremonija – kai susituokti galite ten kur norite (0)

6606
2016 m. birželio 21 d. 14:35
Magiškos vestuvės“ kviečia susituokti gražiausiose Lietuvos vietose. Pirmojo pasimatymo, pirmojo bučinio, pirmojo „myliu tave“ vietoje. Apie galimybes ištarti lemtingąjį „Taip!”, - pasakoja Kauno civilinės metrikacijos vedėja Agnė Augonė.

Tam, kad ceremonija priartėtų prie tos pasakos, kurioje visos mergaitės tampa princesėmis, reikalinga tam tikra nuotaika ir magiški muzikos garsai. Muzika ceremonijoje atliekantis akordeonistas Romas Morkūnas, patikins, jog norint gražios šventės, muzika suteikia didelę prasmę.

Gerą nuotaiką kuria ir vedybų planuotojos. Ir ne tik kuria: vedybų planuotoja Inga Klimienė, pasakoja ir apie tuos atvejus, kurie išvažiuojamąją ceremoniją iš vis paverčia įmanoma, bei skatina nuotakas apgalvoti apie vietos pasirinkimo galimybes, lietuvišką orą ir kitus svarbius dalykus.

Puikią vietą vestuvių ceremonijai atradome ir mes, tai Molėtų rajone esanti sodyba „Pas Šeštoką“. Jų šeimininkai, krepšininkas Kęstutis Šeštokas ir jo žmona Diana Šeštokienė vardina nesuskaičiuojamą daugybę porų, sumainiusių aukso žiedus ežero pakrantėje.

Apie tai, kokių privalumų turi sutuoktuvių ceremonija Lietuviškoje gamtoje, lyginant su užsienietiškomis vestuvėmis, Diana Šeštokienė mielai pasakoja visiems apsilankiusiems.

Šioje laidoje pirmieji sužinosite apie didelę vakaro dovaną, kurią sodybos šeimininkė dovanoja šių metų būsimiems jaunavedžiams.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai