„Magiškos vestuvės“: daugiau pramogų – daugiau laimės (0)

10758
2016 m. birželio 4 d. 15:51
Pabodo žiedlapiai, ryžiai, kurie prikrenta visur ir sunku nusivalyti? „Švenčių miesto” komercijos direktorė Rasuolė Šiuipienė pasakoja apie vestuvių puošybą balionais, drugeliais, pukuočiais ir konfeti patrankų efektą išeinant iš bažnyčios.

Ką galima veikti šventės vietoje, kol lauki grįžtančių jaunųjų? Pristatome karščiausia sezono naujieną, kuri galbūt pakeis momentinius fotoapratus – fotobūdelę. Marius fotobudele.lt įkūrėjas atskleis šios pramogos privalumus vestuvių šventėje.

Pompastiška vakaro pabaiga. Kiekviena pora nori įspūdingos vestuvių šventės vakarinės dalies kulminacijos. „Alekso fejerverkų šou“ ir „Ugnies valdovai“ sako, kad įspūdingu reginiu liks nustebinti ne tik svečiai, bet ir patys jaunieji.

Aleksas siūlo ugninius kamuolius danguje, „Ugnies valdovai“ – ugninį pasirodymą su šviesomis ir garsu ant žemės, tai pramogos, šuo reginiai, kurių nusipelnė jaunavedžiai!

Magiškos vestuvės“ turėjo galimybę pasidžiaugti jaunavedžių Karinos ir Augustino laime. Visą sezoną planuotos vestuvės ir galutinis rezultatas griebiantis už širdies.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai