Mados savaitės Berlyne pradžios šūkis – tapk žuvimi arba mirk (0)

1171
REUTERS
2018 m. liepos 4 d. 17:07
Tapk žuvimi arba mirk – toks raginimas nuskambėjo nuo Berlyno mados savaitės podiumo, kur savo kolekciją vienas pirmųjų pristatė dizaineris iš Antverpeno Rashemi Botteris.

Pristatymui jis pasirinko juodaodžius vaikinus ir merginas. Jie visi vilkėjo ne savo dydžio drabužius, kurių dalis labiau priminė ne aprangą, o ne skudurus. Tik ne tai traukė mados žinovų ir paprastų žiūrovų dėmesį: visų akys krypo į ant modelių galvų pritaisytus vandens gyventojus.

Viskas turi prasmę – tvirtina R. Botteris ir jo kūrybos partnerė Lisi Herrerbuch. Tai ne šiaip mados pristatymas, o tikrų tikriausias manifestas. Pirmiausia menininkai norėjo atkreipti dėmesį į faktą, kaip atvykėliams sunku prisitaikyti svetimoje bendruomenėje.

Be to, R. Botteris naujausioje savo kolekcijoje nusprendė atiduoti duoklę savo karibietiškoms šaknims bet regione gyvenančioms žuvims. Galiausiai dizaineriai nusprendė dar kartą visiems priminti apie ekologijos problemas ir trapią mūsų planetos biologinę pusiausvyrą. Ne veltui kolekcijos garso takeliu pasirinkta Sting daina „Fragile“.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi