Mados ekspertės metė kozirį – su šiais paltais atrodysite madingai ir šiandien, ir po 5 metų (2)

13898
2019 m. spalio 8 d. 19:05
Kokybiškas, šiltas ir tinkamo kirpimo paltas – vienas svarbiausių šaltojo sezono pirkinių. Neretai būtent ši garderobo detalė pareikalauja didžiausių investicijų, todėl atmestinai žvelgdami į palto paieškas padarysite sau meškos paslaugą. DELFI Stilius konferencijoje stilistė Agnė Gilytė ir prekės ženklo „InAvati“ atstovė Meda Jonaitytė dalijosi esminiais patarimais, ką verta žinoti vykstant į palto „medžioklę“ parduotuvėse.

„Mano galva, geriausia investicija į spintą – vadinamasis „budintis“, jums puikiai tinkantis, prie kitų drabužių ir progų derantis paltas“, – įsitikinusi stilistė A Gilytė, praėjusį mėnesį kartu su „InAvati“ pristačiusi savo naujausią kūrinį – nepretenzingą, šaltajam sezonui tinkantį vilnos paltą.

Konferencijos metu kartu su ekspertėmis diskutavome, kokie paltai madingi 2019-2020 m. sezoną, kokių klasikinių modelių įsigijusios neprašausite ne tik dabar, bet ir po penkerių ar dešimties metų, taip pat aptarėme, kokie audiniai patvariausi bei reikalauja mažiausiai priežiūros.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi