„Louis Vuitton“ pademonstravo, kad praeityje dėvėti drabužiai gali tapti šiuolaikinio garderobo dalimi (2)

5933
REUTERS
2017 m. spalio 5 d. 11:18
Nicolas Ghesquiere`as, sukūręs 2018 metų pavasario / vasaros kolekciją prekės ženklui „Louis Vuitton“, aprengė markizą sportiškai.

Į gatvės aprangos stilių pasukęs kūrybos direktorius didingus brokato paltus derino su šilkiniais šortais ir masyviais sportiniais bateliais.

Prie palaidinių pūstomis rankovėmis buvo vilkimos puošnios liemenės, o įvaizdį užbaigdavo šio prekės ženklo rankinės su firminėmis monogramomis.

Pasitelkdamas populiarų 9-ojo dešimtmečio mokslinės fantastikos serialą, dizaineris taip pat pristatė „Stranger Things“ („Keistų dalykų“) marškinėlius, kurie moteriškoms valstiečių stiliaus palaidinėms ir blyškiai rožinėms kelnėms suteikė berniokiškos pakraipos.

Kolekcijoje vintažas žaidė su futurizmu, o XVIII amžiaus stiliaus brokatiniai paltai buvo derinami su patrumpintomis PVC kelnėmis.

Kolekcijos pristatymas, vykęs Luvro muziejuje, buvusioje Viduramžių tvirtovėje, su Sfinkso statula, stūksančia virš podiumo, tapo anachronizmo studija.

Pats N. Ghesquiere`as teigė, kad norėjo patyrinėti, kaip praeityje dėvėti drabužiai gali tapti šiuolaikinio garderobo dalimi.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi