„H&M Studio“ 2015 metų rudens ir žiemos kolekcijos pristatymo Paryžiuje akimirkos (II) (0)

1556
2015 m. kovo 5 d. 12:34
Paryžiaus „Grand Palais“ rūmuose vykusiame „H&M Studio“ 2015 m. rudens ir žiemos sezono pristatyme vyravo sportinė ir futurizmo temos. Tokie modeliai, kaip Kendall Jenner, Gigi Hadid ir Edia Campbell vilkėjo pagrindinės „H&M“ sezono kolekcijos drabužiais, kurie puikiai derėjo prie kartu dėvimų funkcionalių rūbų bei moteriškų drabužių sluoksnių. Tarp „Grand Palais“ rūmuose Paryžiaus mados savaitės metu surengto „H&M Studio“ pristatymo pirmoje eilėje sėdinčių svečių galima buvo išvysti tokias asmenybes, kaip aktorė Audrey Tautou, daininkę bei modelį Solange Knowles ir aktorę Noomi Rapace. Pristatymui specialiai buvo sukurtas mėnulio peizažas.

Pristatymo scenoje buvo vaizduojamas mados nusileidimas mėnulyje, podiumas buvo apsuptas erdvėlaivių kolonijos. Stiliaus ikona ir muzikos prodiuserė Caroline De Maigret pradėjo šou, eidama podiumu tarytum pirmoji moteris mėnulyje, kol galiausiai įžengė į kosminę kapsulę, kur gyvai didžėjavo kolekcijos pristatymo metu.

Renginyje dalyvavo 600 redaktorių ir svečių iš viso pasaulio, kiti žiūrovai iš viso pasaulio stebėjo jį gyvai internetinėje svetainėje hm.com, kur kolekcijos pristatymą vedė Alexandra Golovanoff, prancūzų mados žurnalistė ir laidų vedėja.

„Ši „H&M Studio“ kolekcija pulsuoja gyvybingumu. Man be galo patinka sportiniai ir futuristiniai drabužiai, juos taip paprasta derinti su funkcionaliais lauko drabužiais, gėriuosi liurekso ir blizgučių šelmišku žavesiu“, – pasakoja Ann-Sofie Jahoansson, „H&M“ kūrybinė patarėja.

Sportinę „H&M Studio“ 2015 m. rudens ir žiemos kolekcijos pristatymo atmosferą kūrė užtraukiami švarkai ir striukės bei siauros kelnės, o futuristinio tviskėjimo suteikė lurekso mezginiai ir suknelės, o taip pat ir funkcionalūs drabužiai, kaip striukės su gobtuvais ir per priekį užtraukiami moteriški kombinezonai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai