Giorgio Armani kolekcijos „Mėlynoji rapsodija“ pristatymas (1)

1395
REUTERS
2019 m. vasario 25 d. 14:06
Šeštadienį, vasario 23 d. Milano madų savaitės renginiuose veteranas dizaineris Giorgio Armani pristatė savo pagrindinę žiemos liniją, kurią dedikavo mėlynai spalvai.

Kolekcijoje vyrauja šiam dizaineriui būdingas elegantiškas, prabangus, nepriekaištingas įvaizdis – daugiausiai tamsūs tonai, derinami tik su juoda spalva.
84-erių metų dizaineris, kuris gimtojoje Italijoje yra meiliai vadinamas „karaliumi Giorgio“, žiūrovams pateikė užuominų, ko galima tikėtis iš pristatymo, kurio metu buvo pademonstruota daugiau nei 100 moteriškų ir vyriškų įvaizdžių. Pristatymas buvo surengtas mėlynai apšviestame Armani/Silos muziejuje.

2019 metų rudens/žiemos kolekciją „Mėlynoji rapsodija“ pristatančios moterys dėvėjo trumpus švarkus užapvalintais atvartais, su įvairių atspalvių mėlynos pamušalu, o po švarku – marškinėlius trumpomis rankovėmis arba šilkinius marškinius.

Modeliai taip pat demonstravo figūrą paryškinančius paltus ir blizgančias trumpas striukes. Kostiumus puošė raštai, kai kurie atrodantys lyg nupiešti dažais, abstraktūs ar sumazgyti.

Kolekcijoje figūravo ir juodos kelnės – visos aptemptos arba apačioje aptemptos, o viršuje plačios, beveik galifė stiliaus, dažniausiai iki kulkšnių, puoštos sagomis. Taip pat buvo kelnių iš rantyto audinio, surišamų per juosmenį arba pasiūtų iš lygaus tarsi satinas audinio. Modeliai demonstravo palaidines be petnešėlių, priderintas prie dideliu medžiaginiu diržu sujuostų kelnių.

Būta palaidinių, apnuoginančių vieną petį, puoštų moteriškais gėlių raštais, taip pat švarkų su gilia V formos iškirpte, pro kurią matėsi juodi marškiniai su raukiniais.

Gilus ir ryškus „Armani“ įvaizdis persmelkia viską, apibrėžia laikui nepavaldžią, tobulai subalansuotą aksominę eleganciją“, – rašoma kolekcijos pristatymo apžvalgoje.

G. Armani kolekcijoje akį traukia aksomo gausa – švarkai, paltai, galvos apdangalai, kelnės, vakariniai kombinezonai ir suknelės pasiūti iš šios medžiagos ar puošti ja, taip pat papuošti blizgučiais ar įmantriai išsiuvinėti karoliukais. Buvo drabužių su peršviečiamu priekiu, pečiais ar nugara.

Vakariniai švarkai papuošti blizgučiais išsiuvinėtais gėlių raštais.

Vyrų kolekcijoje vyravo tamsiai mėlyni figūrą dailiai paryškinantys kostiumai. Modeliai dėvėjo dvieilius švarkus, paltus, striukes su gobtuvais, o po jais – raštuotus marškinius su dryžuotais kaklaraiščiais.

Taip pat buvo aksominių švarkų ir kostiumų bei tamsių mezginių. Modeliai taip pat demonstravo įvairiausius saulės akinius – nuo aviatorių stiliaus iki elegantiškų.
Kolekcijos pristatymo pabaigoje, skambant garsiems aplodismentams ir susižavėjimo šūksniams, ant podiumo pasirodė ir pats Giorgio Armani – apsirengęs mėlynai, laikantis vieno iš modelių ranką, kurią po to pabučiavo.

Rekomenduojame

Naujausi