„Dolce ir Gabana“ kolekcijoje – prabanga ir meistriškas rankų darbas (0)

1752
REUTERS
2019 m. vasario 25 d. 14:01
Milano mados savaitės metu, sekmadienį „Dolce & Gabbana“ pristatė kolekciją, kurioje brokato paltais ir spindinčiais akmenimis norėta akcentuoti prabangą ir meistrišką rankų darbą.

Pristatydami dizainerių Domenico Dolce ir Stefano Gabbana kolekciją „Elegancija“ modeliai žengė iš už fuksijų spalvos užuolaidų, tarp kolonų, papuoštų gėlėmis, viršuje šviečiant didžiuliam sietynui.

Kolekcijoje – kostiumai su kelnėmis, puošnios skraistės, vestuvinės suknelės, satino naktiniai marškiniai ir kiti drabužiai.

Iš pradžių buvo pristatyti kostiumai iš trijų dalių, smokingai ir paltai, primenantys trečio ir ketvirto dešimtmečio vyriškus drabužius, prie kurių buvo privalomos skrybėlės, skrybėlės su plunksnomis ir siuvinėti kaklaraiščiai.

Vėliau – satino ir šifono naktiniai marškiniai, suknelės su puošmenomis iš kailio, nėrinių, prie jų priderinti plevėsuojantys metalo spalvos kaspinai. Nemažai drabužių – švarkai, suknelės, timpos – ir netgi batai buvo leopardo rašto.

Vakarinės suknelės buvo gausiai siuvinėtos blizgučiais, pristatyta ir trečio dešimtmečio stiliaus suknelė su kutais. Dizaineriai pasiuvo nemažai ir įvairiaspalvių gėlėtų drabužių – šifoninių suknelių, suknelių be petnešėlių, platėjančių į apačią suknelių, kostiumėlių su sijonais. Kai kurie drabužiai buvo siuvinėti blizgučiais. Modeliai taip pat mūvėjo gėlėtas timpas, jų plaukai buvo papuošti gėlėmis.

Daug drabužių siūti iš dizainerių pamėgto brokato – gelsvi platai, gėlėti trijų dalių kostiumėliai, sijonai.
Ant kai kurių kolekcijos drabužių siuvėjos prisiuvo juosteles su užrašu „rankų darbo“ arba su kokiais nors piešinėliais – taip akcentuojat rankų darbą.
Pristatytos ir įvairios vestuvinės suknelės – ilgos, trumpos, siuvinėtos, nėriniuotos, pūstos, puoštos blizgučiais, su vienu nuogu petimi, su languotais švarkeliais. Blizgučiai puošė ne tik sukneles, bet ir batelius ar vyriško stiliaus nevarstomus batus, papuošalus.

Pristatymą užbaigė juodos suknelės, kostiumai su sijonais ir nėrinių drabužiai dizainerių dueto pamėgtos spalvos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai