Dizainerė A. Missoni 20-o kūrybinio jubiliejaus proga pristatė vakarėlių įkvėptą kolekciją (0)

1088
REUTERS
2017 m. rugsėjo 25 d. 12:18
Italų dizainerė Angela Missoni, šeimos megztų drabužių prekės ženklo kūrybinis variklis, 20-o veiklos jubiliejaus proga pristatė naują kolekciją.

1997 m. Angela perėmė dizainerės pareigas iš motinos Rositos Missoni, kuri buvo spalvingais megztais geometriniais raštais garsėjančio prekės ženklo kūrybinė direktorė. Prekės ženklą 1953 m. įkūrė Angelos tėvai.

Šioje kolekcijoje drabužiai buvo kaip visada spalvingi – perregimos suknelės ir sijonai su derančiomis palaidinėmis, atviri maudymosi kostiumėliai, vilkimi su trumpais švarkeliais ir nertiniais, kostiumai su kelnėmis ir ryškios apgludusios kelnės su spalvas mainančiais megztiniais.

Missoni sakė, kad daugiausia kūrė lengvus megztus drabužius, kurie lengvumu primintų šifoną, „kad blizgėtų mano vakarėlyje“.

Modelių aksesuarai buvo prie drabužių derančios plastmasinės apyrankės, dideli geometrinių formų auskarai ir iš medžiagos pasiūtos gėlės. Daugelis dėvėjo plačiakraštes skrybėles nuo saulės.

Vyrai vilkėjo ryškių spalvų šortus arba siaurėjančas kelnes, marškinius, panašius į batika dažytus marškinėlius, avėjo įsispiriamas odines šlepetes.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi