„Dior“ kolekcija praskleidė aukštosios mados užkulisių šydą (0)

8436
REUTERS
2018 m. liepos 3 d. 12:33
Pirmadienį, liepos 2-ąją, „Dior“ Paryžiuje pristatė aukštosios mados kūrinių kolekciją, kurioje, vyriausiosios mados namų dizainerės teigimu, didžiausias dėmesys skiriamas meistriškumui, o ne ryškiai prabangai.

Modeliai ramiai vaikščiojo podiumu, virtusiu visiškai baltu salonu, kurio sienose įtaisyti manekenai, apvilkti kolekcijos drabužių prototipais. Tai tarytum žvilgsnis į užkulisius, teigia „Dior“ kūrybos vadovė Maria Grazia Chiuri.

Tik saujelei mados namų oficialiai leidžiama tituluoti save aukštosios mados atstovais. Daugybė didžiųjų prekių ženklų, įskaitant „Louis Vuitton“ ir „Saint Laurent“, į šį klubą nepatenka. Kad taptų jo nariais, mados namai turi būti įsikūrę Paryžiuje, būti įdarbinę mažiausiai 20 žmonių ir kurti rankų darbo kolekcijas privatiems klientams.

Mados namų pasirodyme buvo naujam gyvenimui prikelta daugybė Christiano Dioro klasikinių įvaizdžių. Naujas potėpis suteiktas žymiajam įkūrėjo pasiūtam įliemenuotam švarkeliui ir platiems sijonams, tapusiems neatsiejama jo garsiojo šeštojo dešimtmečio silueto dalimi, o viską užbaigia prancūziška beretė.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi