„Chanel“ mados namai pakvietė į pasivaikščiojimą miške (0)

4511
REUTERS
2018 m. kovo 7 d. 09:59
Kovo 6 d. „Chanel“ mados namai į kolekcijos pristatymą susirinkusius svečius kvietė pasivaikščioti po ūkanotą mišką. Šis prancūzų mados prekių ženklas atidavė duoklę rudeniškoms spalvoms akcentuodamas lapų motyvų elementus ir podiumą papuošdamas medžiais.

Paskutinę Paryžiaus mados savaitės dieną pristatytą kolekciją sudarė visiškai žiemiškam pasivaikščiojimui netinkami drabužiai – auksu tviskantys kelius dengiantys ilgaauliai batai ir miniatiūrinės juodos apatinukus primenančios suknelės.

Kolekcijos pristatymą stebėjo aktorė Keira Knightley, dainininkė ir aktorė Vanessa Paradis, dainų kūrėja ir atlikėja Lily Allen ir modelis Carla Bruni-Sarkozy.

„Chanel“ mados namų dizaineris Karlas Lagerfeldas autentišką miško atmosferą sukūrė Paryžiaus parodų salėje „Grand Palais“, o nuotaikai ant podiumo kurti pasitelkti pasenę lapai ir samanos.

„Chanel“ mados namai garsėja itin ištaigingais kolekcijų pristatymais, kai susirinkusiųjų vaizduotei audrinti panaudojamas miniatiūrinis Eifelio bokštas, uolos ir kriokliai ar netgi nuo podiumo į orą pakylanti „Chanel“ prekių ženklo raketa.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi