C. Herrera pristatė spalvų gausią 2018 metų pavasario kolekciją (0)

10952
REUTERS
2017 m. rugsėjo 12 d. 15:21
Pirmadienį (rugsėjo 11 d.) Niujorko modernaus meno muziejaus skulptūrų sode Carolina Herrera pristatė 2018 metų pavasario drabužių kolekciją. Laikui nepaklūstančiu stiliumi garsėjanti mados dizainerė šįkart pasiūlė žaižaruojančių audinių, ryškiaspalvių modelių.

C. Herrera kurtais drabužiais yra vilkėję net penkios pirmosios šalių ponios. Stebint šioje Niujorko mados savaitėje pristatytą kolekcija nekyla abejonių, kad dizainerė liko ištikima itin moteriškiems, taliją išryškinantiems siluetams.

Pavasario kolekcijoje dominuoja gaivūs rausvi atspalviai, o melsvai violetiniai ir geltoni tonai suteikia drabužiams žaismingumo, be to, sukuria savotišką sąsają su pastarąjį kartą pristatyta spalvų fiestą primenančia šios dizainerės kolekcija.

Vienas iš daugelio modelių akcentų – paplatinta pečių linija. Bendrą įvaizdį tinkamai papildo ryškiaspalviai aukštakulniai.

Balta, kad ir keista, pavasario kolekcijoje nedominuoja. Daugybės sniego baltumo marškinių kūrėja šįkart nutarė pažaisti spalvomis. Jos sumanymą veikiausiai atitiko ir kolekcijos pristatymui pasirinkta muzika: lengvo, plazdančio audinio suknelėmis vilkinčios manekenės podiumu žingsniavo pagal „Rolling Stones“ dainą „She‘s a rainbow“.

Iš Venesuelos kilusi mados dizainerė į šią kolekciją nutarė įtraukti ir plačių džinsų paaukštintu liemeniu. Jie buvo derinami su lakoniškais marškinėliais apvalia apykakle, o monotonijos padėjo išvengti spalvotų sagų akcentai.

C. Herrera yra pirmoji dizainerė, surengusi plačios apimties kolekcijos pristatymą Manhatane įkurtame muziejuje. Ji pripažįsta, kad galimybė pademonstruoti savo kurtus drabužius tokioje vietoje, kurioje eksponuojami Pablo Picasso ir Alexanderio Calderio darbai, jai teikia didžiulę garbę.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi