Brazilijoje stipriosios lyties atstovai atsisako grožio salonų paslaugų ir ieško atnaujintų vyrų kirpyklų, kurios viena po kitos atveria duris, siekdamos užpildyti besiformuojančią nišą šioje Pietų Amerikos valstybėje.

Brazilijos verslininkai sako, kad jie pereina nuo abiem lytims pritaikytų grožio salonų prie tik vyrams skirtų kirpyklų, kuriose visas dėmesys sutelkiamas į barzdas ir stipriosios lyties atstovų lepinimą.

„9 de Julho“ kirpyklos San Paule savininkas Tiago Cecco agentūrai „Reuters“ sakė, kad lyginant su grožio salonu, vyrai paprasčiausiai jaučiasi jaukiau vyrams skirtoje kirpykloje.

Brazilijos Asmens higienos, parfumerijos ir kosmetikos pramonės asociacija teigia, kad Brazilijos vyrai išleidžia vis daugiau kosmetikoms priemonėms, tarp kurių yra ir barzdai bei jos skutimui skirti produktai.

Kitas San Paulo vyrų kirpėjas, prisistatantis kaip Marinho, agentūrai „Reuters“ sakė, kad naujai atsiveriančios vyrų kirpyklos turės įveikti laiko išbandymą, net jeigu barzdos išeis iš mados. Pasak jo, tokios kirpyklos suteikia erdvę, kur vyrai gali atsipūsti ir atsipalaiduoti.