Atogrąžomis dvelkianti 2018 metų pavasario ir vasaros „Fendi“ kolekcija (0)

3161
REUTERS
2017 m. rugsėjo 22 d. 07:33
Ketvirtadienį (rugsėjo 21 d.), per vieną iš Milano mados savaitės renginių Italijos mados namai „Fendi“ pristatė vėjuotomis atogrąžų nuotaikomis dvelkiančią pavasario ir vasaros drabužių kolekciją.

Joje dominuoja spalvingi, lengvą nuotaiką kuriantys modeliai. Pagrindinės kolekcijos spalvos – žalia, mėlyna ir balta. Būsimo sezono tendencijas „Fendi“ pristatė patalpoje, kurios sienos buvo specialiai išpieštos melsvos ir rausvos spalvų motyvais.

Manekenės, tarp kurių buvo galima pastebėti ir tokias įžymybes kaip Gigi Hadid ir Kendall Jenner, demonstravo laisvas palaidines, aiškaus silueto odinius sijonus, pečius apnuoginančias griežto kirpimo sukneles, itin lengvo ar net peršviečiamo audinio apdarus, paįvairintus dryžių ornamentais.

Kai kurie Karlo Lagerfeldo ir Silvios Venturini Fendi kurti modeliai buvo papildyti ilgo ir trumpo plauko kailio paltais, tapusiais kone būtinu Romoje veikiančių mados namų atributu. Įspūdį darė ir paparčio lapų pavidalo dekoracijos.

Mėlynai dažytos manekenių plaukų sruogos kiek priminė laukinių paukščių plunksnas. Atogrąžų paukščių klyksmai buvo girdėti ir per kolekcijos pristatymui pasirinktą dramenbeiso stiliaus muziką. Susirinkusiai auditorijai buvo pademonstruotos ir daugelio pamėgtos „Fendi“ rankinės.

2018 metų pavasariui ir vasarai jau parengtas įvairiausių formų ir dydžių rankinių asortimentas.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi