Art Deco stiliumi alsuojantis „Armani“ madų šou Paryžiuje (0)

1422
REUTERS
2019 m. sausio 25 d. 13:19
Įtalų dizaineris Giorgio Armani antradienį, sausio 22-ąją, Paryžiuje pristatytai aukštosios mados kolekcijai pasitelkė vaiskius raudonus ir akinančius mėlynus tonus.

Tai buvo Art Deco stiliaus įkvėpta plunksnų, blizgučių, lakuotos odos ir kristalų šventė. Dizainerio sukneles jau seniai pamėgo ant raudonojo kilimo pasirodančios žvaigždės, tad šis madų šou į pirmąsias eiles pritraukė Holivudo aktores Umą Thurman ir Amber Heard, taip pat Kanados dainininkę Celine Dion.

Karoliukais siuvinėtos kepuraitės, kurias demonstravo kai kurie modeliai, suteikė apdarams trečiojo dešimtmečio laikotarpio dvelksmą. Prie šio įspūdžio prisidėjo vilnijantys sijonai ir gracingą figūrą paryškinantys sudėtingos tekstūros švarkai, kurie, modeliams pasisukus tam tikru kampu, atspindėjo šviesą.

Masyvūs auskarai ir raštuotos suknelės priminė geometrinius Art Deco architektūros motyvus. Modeliai ėjo podiumu skambant geidulingam 1970-ųjų Bernardo Bertolucci filmo „The Conformist“ garso takeliui. Kai kurie „Giorgio Armani Prive“ kolekcijos apdarai pasižymėjo rytietišku dvelksmu: tai atsispindėjo apvaliose kai kurių suknelių apykaklėse, srūvančio šilko klostėse ar kimono stiliaus apsiaustuose.

Rekomenduojame

Naujausi