Žūtbūtinio Lietuvos rankinio rinktinės mačo belaukiant: prisiminkime, kaip nugalėjome norvegus prieš daugiau nei 5-erius metus (1)

2283
2022 m. sausio 17 d. 15:25
Dviem nesėkmėmis F grupės varžybas Košicėje pradėję Lietuvos rankininkai turi galimybę išgelbėti pralaimėtą partiją paskutiniu ėjimu, bet privalo kirsti labiausiai saugomą valdovę.

Ne tik kirsti, bet ir sukapoti į smulkius gabalėlius. Praėjusių pirmenybių bronzinę prizininkę Norvegiją privalu nugalėti bent 8 įvarčių skirtumu. Ir prieš tai dar kiaulės nepakišti turi Rusija, kurios pergalė prieš slovakus dabar taip pat būtina lietuviams.

Jeigu kam nors ši misija dar atrodo per mažai sudėtinga, galima pridėti sveikatos problemas, po dviejų turų vis labiau kamuojančias Mindaugo Andriuškos treniruojamą komandą.

Iki antro etapo lietuviams dabar atrodo kaip iki mėnulio, tačiau istorija primena smagių dalykų. 2016 metų lapkričio 6 dieną namuose Lietuvos rinktinė rezultatu 32:29 (15:16) pranoko žemyno elitui priklausančią Norvegiją. Kviečiame pasimėgautį sensacingų rungtynių atmosfera ir gražiausiais jų epizodais.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai