Pasvaliečiai rungtynes pradėjo užtikrintai ir po ketvirtojo Laimono Kisieliaus taško pirmavo (5:8). Iniciatyvos ėmėsi Artūras Milaknis ir po jo tritaškio kauniečiai išsiveržė į priekį (12:10). „Žalgirio“ persvarą padidino puikiai po krepšiu žaidęs Robertas Javtokas (16:10). Aikštelės šeimininkams nutolti neleido Evaldo Kairio dvitaškis su pražanga (19:13), bet po pirmojo kėlinio kauniečiai pirmavo dviženkle persvara – 23:13.

Laikinosios sostinės krepšininkai sėkmingą žaidimą tęsė ir antro kėlinio pradžioje kai Tomas Dimša dėjimu padidino skirtumą iki 14-kos taškų (27:13). Tačiau Gytis Sirutavičius realizavo tris baudos metimus bei pataikė iš toli ir Gintaras Krapikas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (27:19). Po jos „Žalgiris“ atsakė spurtu 8:2 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (35:21). Deficitą iki 10-ies taškų sumažino L.Kisieliaus tritaškis, tačiau Artūras Gudaitis dukart įdėjo iš viršaus (39:27). Ketvirčio pabaigoje G.Sirutavičius buvo nubaustas nesportine pražanga ir aikštelės šeimininkai po pirmos rungtynių pusės pirmavo 51:37.

Nerezultatyvią trečio kėlinio pradžią dėjimu pagyvino E.Kairys (55:43). Į tai kauniečiai atsakė keliomis sėkmingomis atakomis ir padidino persvarą iki 18-kos taškų (61:43). Aidas Viskonas ir P.Jankūnas apsikeitė taikliais dvitaškiais, o paskutinę atakos sekundę sudėtingą tritaškį pataikė Tomas Dimša (66:47). Ketvirtį penkiais taškais be atsako baigė svečiai ir po trečio kėlinio turėjo 14-kos taškų deficitą – 66:52.

Žygimanto Skučo ir Benjamino Brusto tritaškiai sumažino Pasvalio ekipos deficitą (70:60). Dar labiau priartėti svečiams neleido tolimas J.Andersono dvitaškis, bet į jį Osvaldas Olisevičius atsakė dviem tritaškiais, o B.Brustas pridėjo du taškus greitos atakos metu (77:68). Svečiai bandė kilti į lemiamą šturmą: L.Kisielius triskart pataikė iš toli ir „Pieno žvaigždės“ atkūrė intrigą (79:77). Svečiams, likus žaisti 45 sekundes pavyko apsiginti, o M.Dixonas dvitaškiu išlygino rezultatą (79:79). J.Andersonas ėmėsi iniciatyvos ir vėl išvedė kauniečius į priekį (81:79). Paskutinė „Pieno žvaigždžių“ ataka baigėsi nesėkmingai ir „Žalgiris“ iškovojo pergalę 81:79.

„Žalgiris“: A.Gudaitis 18 (7 atk. kam.), J.Andersonas 14 (5 atk. kam.), A.Milaknis 11 (3/8 tritaškiai), D.Songaila ir P.Jankūnas (15 atk. kam.) po 8.

„Pieno žvaigždės“: L.Kisielius 19 (5/14 tritaškiai), E.Kairys 15 (7 atk. kam.), B.Brustas 14, O.Olisevičius 8 (7 atk. kam.).