V. Šeškus apie mačo pabaigą: akys nušvito, bet trumpam (6)

3544
Martynas Lapinskas, Robertas Narmontas, DELFI.TV
2014 m. spalio 19 d. 20:02
Vilniaus „Lietuvos ryto“ strategas Virginijus Šeškus veikiausiai būtų mažiau pykęs ant auklėtinių, jei vilniečiai būtų pasinaudoję paskutinę mačo sekundę lyg iš dangaus nukritusia dovana. Darius Songaila neatsargiai grąžino kamuolį į aikštę, ir jį perėmęs G. Orelikas dvitaškiu sulig finaline sirena galėjo išlyginti rezultatą.

„Ta situacija buvo labai netikėta. Laikas jau beveik pasibaigęs, „Žalgiriui“ tereikėjo tik išmesti kamuolį į kitą aikštės pusę. Akys nušvito, bet trumpam“, – prisiminė V. Šeškus.

27 min. jo auklėtiniai dar buvo priekyje 53:41, bet visą savo persvarą išbarstė per kelias minutes. V. Šeškus dėl tokio įvykių posūkio dūrė pirštu į amerikietį Travisą Leslie. Pastarasis trečio kėlinio pabaigoje puldamas piktnaudžiavo individualiais veiksmais, bet dar labiau treneriui akis badė gynėjo žaidimas ginantis. Nuo „Lietuvos ryto“ stratego kliuvo ir kitam amerikiečiui Mike'ui Moseriui.

„Labai gaila, nes tikrai galėjome laimėti. Nebuvo kai kurių žaidėjų pagalbos – atsarginių, užsieniečių. Padariau klaidą trečio ketvirčio pabaigoje, kai įleidau abu amerikiečius. Tuo metu kaip tyčia ir Adas Juškevičius paprašė keitimo. Ta atkarpa buvo labai svarbi“, – graužėsi V. Šeškus.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi