„Utena“ gerai pradėjo rungtynes, kai prabėgus 3 minutėms pirmavo 8:2. Čia pat „Kibirkšties“ komanda pasivijo varžoves (7:8), o vėliau net išsiveržė į priekį (15:14) bei tokį pranašumą išlaikė po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 18:17.

7 taškais be atsako antrajame ketvirtyje startavo šeimininkės, taip vėl persverdamos rezultatą savo naudai – 24:18. Netrukus skirtumas tarp komandų siekė 8 taškus (32:24), bet kiek geriau paskutines minutes sužaidusios vilnietės priartėjo – 30:36.

Po ilgiosios pertraukos iniciatyva vėl priklausė LMKL čempionėms. Prabėgus 3 minutėms šios pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 47:36. Vieną po kito kamuolius puolime griebusios „Kibirkšties“ krepšininkės atsitiesė – 41:48. Likus žaisti 2 minutes Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės dar labiau priartėjo (49:53), tačiau tuomet šeimininkės įmetė 5 taškus be atsako (58:49), o kėlinį vainikavo Vitalijos Kaminskytės taiklus dvitaškis – 51:58.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus kelias minutes „Utena“ vėl susigrąžino saugesnį pranašumą – 63:52. Gero žaidimo bangą pagavusios Alfredo Vainausko treniruojamos krepšininkės siuntė vieną taiklų metimą po kito ir taip susikrovė net 20 taškų persvarą (78:57), kurios neišleido iš savo rankų iki pat rungtynių pabaigos.

„Utena“: R.Milieškienė 19 (3/6 tritaškiai), M.Solopova 17 (6 rez. perd.), I.Šimkutė 12 (7 atk. kam.), R.Valentienė 8.

„Kibirkštis“: S.Landry 14, E.Šniokaitė ir D.Donskichytė po 9, L.Juškaitė 8 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.).