UEFA Europos Konferencijų lygos čempionų Romoje laukė per 3000 sirgalių (0)

977
REUTERS
2022 m. gegužės 26 d. 11:37
Naujausio futbolo turnyro žemyne – trečios pagal rangą UEFA Europos Konferencijų lygos – pirmąja čempione tapo „Roma“, trečiadienį finale 1:0 (1:0) palaužusi Roterdamo „Feyenoord“.

„Roma“ vairininkas iš Portugalijos yra vienintelis treneris, nepralaimėjęs nė vieno europinio finalo, kuriame žaidė jo vadovaujamos komandos.

„Man galvoje sukasi daugybė dalykų, – po rungtynių kalbėjo J. Mourinho. – Laukiau šio momento, mačiau žmonių lūkestį, kurį pastebėjau dar prieš pradėdamas dirbti prieš 11 mėnesių. Jei yra kokių nors gandų, tai galiu juos paneigti – norėčiau likti Romoje. Turime su savininkais suprasti, ką norime pasiekti kitą sezoną. Šis gražus projektas gali toliau tęstis, reikia tik suprasti, kurios krypties laikomės. Tai „Roma“ istorija, dabar ji ir mano istorija. Tai niekada nepasimirš.“

Daug diskusijų kėlęs trečias pagal pajėgumą UEFA turnyras Europoje panašu daugiau kritikos bent jau iš „AS Roma“ sirgalių nesulauks.

Amžinojo miesto komandos fanai šventė ne tik Tiranos stadione, tačiau ir tėvynėje. Olimpiniame stadione viešos transliacijos pažiūrėti susirinko per 50 tūkst. žmonių, šventė tęsėsi ir naktį.

„AS Roma“ lėktuvu oro uoste nusileido anksti 4 val. ryte, o ten naujųjų čempionų jau laukė per 3000 sirgalių. Daugelis, kaip rašo „Gazzetta dello Sport“ lūkuriavo kelias valandas – dainavo ir šventė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai