Rungtynes taikliu dvitaškiu po Willo Cherry perdavimo pradėjo Darius Songaila (0:2). Po Eigirdo Žukausko dvitaškio pirmą kartą į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai (8:6). Artūras Milaknis pataikė pirmą tolimą metimą rungtynėse (8:11). W.Cherry įmetė dvitaškį, Edgaras Ulanovas pridėjo tritaškį ir „Žalgiris“ nutolo (8:16). A.Milaknis pataikė dar du tolimus metimus ir svečiai pratęsė spurtą (8:22). Vytenis Lipkevičius įmetė jau penktąjį kauniečių tritaškį (12:25). Kėlinį taikliu dvitaškiu baigė Darius Tarvydas – 14:29.

Lukas Lekavičius pataikė dar vieną tritaškį, Artūras Gudaitis pelnė du taškus ir svečiai pirmą kartą padidino pranašumą iki 20 taškų persvaros (14:34). A.Milaknis smeigė jau ketvirtąjį savo tritaškį (18:39). Vaido Kariniausko dvitaškis su pražanga dar labiau atitolino svečius (21:46). Po dar vieno „Žalgirio“ spurto, Mažeikių deficitas išaugo iki 30 taškų (22:52). Į rūbines komandos išėjo skirtingomis nuotaikomis, svečiai priekyje – 25:54.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ pratęsė tolimų metimų salvę – po tritaškį pataikė L.Lekavičius ir Paulius Jankūnas, A.Milaknis pridėjo du tolimus metimus (26:68). V.Lipkevičius smeigė jau dvyliktąjį kauniečių tritaškį ir skirtumas tapo nepadorus (28:71). Komandos kurį laiką keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau kėlinį dvitaškiu užbaigė P.Jankūnas – 32:75.

„Mažeikiai“ dviem tritaškiais iš eilės kiek sumažino atsilikimą (40:77). Donatas Tarolis pataikė iš toli, dvitaškiu atsakė Raimundas Danys (45:86). Siimas Vene dėjimu su pražanga padėjo tašką rungtynėse (47:92), triuškinamą pergalę „Žalgiris“ iškovojo rezultatu – 47:95.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra 12 tšk., Raimundas Danys 12 tšk., Darius Tarvydas 9 tšk. (4 at. kam.).

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20 tšk., Artūras Gudaitis 11 tšk. (4 blokai, 3 per. kam.), Darius Songaila 10 tšk. (5 at. kam.).