Torontas išėjo į gatves pasveikinti pirmą kartą NBA čempionu tapusio „Raptors“ klubo (0)

1789
REUTERS
2019 m. birželio 18 d. 10:44
Skaičiuojama, kad „Raptors“ pergalės paradą stebėti galėjo apie 2 mln. komandos gerbėjų ir smalsuolių. Kai kurie jų vietas Nathano Phillipso aikštėje, prie kurios įsikūrusi miesto rotušė, užsiėmė dar praėjusį vakarą ir laukė savo numylėtinių per naktį. Žmonių sugužėjo tiek daug, jog kai kurie drąsuoliai dėl geresnio vaizdo rizikavo kardamiesi ant aikštę rėminančių betoninių arkų. Policija juos veikiai paragino nulipti žemyn.

Dviaukščiams atviriems autobusams su „Raptors“ žaidėjais, ištikimu jų gerbėju reperiu Drake'u ir NBA čempionų taure dar nepasiekus aikštės, tvarkos prižiūrėtojams teko uždaryti ją ir kelias aplinkines metro stotis, nes vietovė jau buvo perpildyta.

Keliaudami per miestą „Raptors“ krepšininkai pramogavo autobusuose: rūkė cigarus, laistėsi šampanu, juokavo su minia. Ypač laime tryško ilgiausiai klube (nuo 2012 metų) rungtyniaujantis Kyle'as Lowry, kuris atidavė pagarbą kitam komandos simboliui. Įžaidėjas parade pasirodė apsivilkęs vintažinius Damono Stoudamire'o marškinėlius. Pastarasis 1995 metais tapo pirmuoju „Raptors“ NBA naujokų biržoje pašauktu krepšininku. Pasiekus pagrindinę šventės vietą, komandos laukė scena, sveikinimo kalbos ir parado kulminacija raudona ir juoda pasidabinusių aistruolių jūros apsuptyje.

Naujausi